Koncerty

Prehľad koncertov

  • Zimný koncert

    Srdečne pozývame na náš Zimný koncert!

    28. 1. 2024 o 15.00 v Kostole Narodenia Panny Márie v Krupine
    Žiaci, učitelia a rodičia ZUŠ Krupina

  • Adventný koncert 2023

    Srdečne Vás pozývame stráviť predvianočný čas na adventnom koncerte Základnej umeleckej školy v Krupine

  • Letný koncert 2023

    Srdečne Vás pozývame na Letný koncert žiakov a pedagógov Základnej umeleckej školy Krupina, ktorý sa uskutoční v utorok
    13. júna 2023 o 16.30 v Kine Kultúra.

    Program letného koncertu ZUŠ Krupina 2023
    1. Detský sláčikový orchester
      Podpolianske piesne
    2. Hana Matejkinová, 1. ročník/1. časť, hra na husliach
      Sergej Lukanjuk: Zajačik
    3. Natália Suržinová, 1. ročník/1. časť, hra na saxofóne
      Joseph Kosma: Autumn Leaves
    4. Zuzana Matejkinová, 3. ročník/1. časť, hra na klavíri
      Carl Maria Weber: Nemecký valčík
    5. Ján Šípka, 4. ročník/1. časť, hra na akordeóne
      Georg Friedrich Händel: Menuet
    6. Kristián Uličný, 2. ročník/1. časť, hra na husliach
      Natalia Baklanova: Mazurka
    7. Jakub Posádka, 4. ročník/1. časť, hra na gitare
      Robert de Visée: Menuet
    8. Eliška Monišová, 4. ročník/1. časť, hra na klavíri
      Viliam Figuš Bystrý: Fialka
    9. Soňa Vištiaková, 3. ročník/1. časť, hlasová výchova
      Let it go (Do neznáma ísť) z Ľadového kráľovstva
    10. Dávid Slávik, 4. ročník/1. časť, hra na husliach
      Ferdinand Küchler: Koncert D dur, 3. časť
    11. Dorota Nagyová, 1. ročník/1. časť, hra na saxofóne
      George Gershwin: Our Love is Here to Stay
    12. Edita Petrášová, 1. ročník/2. časť, hra na klavíri
      Friedrich Kuhlau: Sonatína G dur, 3. časť
    13. Vladimír Páleník, 1. ročník/2. časť, hra na akordeóne
      Johann Friedrich Burgmüller: Ballada
    14. Terézia Balková, 2. ročník/1. časť, hra na husliach
      Oskar Rieding: Koncert h mol, 3. časť
    15. Gitarové trio: Ivana Lasabová, Amália Capuliaková, Patrik Selecký
      Pierre Chédeville: Contredanse
      Paul Peuerl: Ballett
    16. Júlia Ližbetinová, 4. ročník/2. časť, hra na klavíri
      Richard Sherman: Feed the Birds
    17. Mária Faustína Pavlendová, 4. ročník/2. časť, hra na husliach
      Russell Webber: Romany Caprice
    18. Detský spevácky zbor
      Ryan Cayabyab: The Coconut Song
  • Jarný koncert 2023

    Srdečne Vás pozývame na Jarný koncert žiakov ZUŠ Krupina, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 30. marca 2023 o 16.30 v Kine Kultúra 

    Program jarného koncertu 2023 ZUŠ Krupina
    1. Detský vokálno-inštrumentálny súbor Ninna nanna
      Sólo: Alžbeta Považanová (soprán)
    2. Kristián Uličný, 2. ročník/ 1. časť, hra na husliach
      Ferdinand Küchler: Concertino D dur
    3. Alžbeta Považanová, 1. ročník/1. časť, hra na klavíri
      Ilona Jurníčková: V starom slohu, Hra s loptičkou
    4. Angelika Kyseľová, 1. ročník/2. časť, hra na saxofóne
      George Gershwin: I Got Plenty
    5. Vivien Lvomská, 2. ročník/2. časť, hra na husliach
      Martin Greenwald: Arminta Waltz
    6. Anežka Posádková, 2. ročník/1. časť, hra na klavíri
      Martha Mier: Sneaky Business
    7. Peter Sališ, 2. ročník/1. časť, hra na gitare
      Tatiana Stachak: Kolotoč blues, Na výlete
    8. Detský sláčikový orchester (mladší žiaci)
      Ľudové piesne
    9. Karin Lenhardová, 1. ročník/2. časť, hra na klavíri
      Robert Schumann: Úbohá sirota
    10. Ján Marko Sedmák, 3. ročník/1. časť, hra na akordeóne
      Ladislav Castiglione: Allegretto
    11. Terézia Balková, 2. ročník/1. časť, hra na husliach
      Georg Philipp Telemann: Sonatína
    12. Zuzana Matejkinová, 3. ročník/1. časť, hra na klavíri
      Samuil Majkapar: V záhradke, Scherzino
    13. Viliam Neurath, 4. ročník/1. časť, hra na zobcovej flaute
      Karl Joachim Andersen: Hungarian Fantaisie
    14. Michaela Poljovková, 3. ročník/1. časť, hra na gitare
      Ferdinando Carulli: Andante
    15. Eliška Monišová, 4. ročník/1.časť, hra na klavíri
      Jiří Antonín Benda: Sonatina a mol
    16. Xénia Lvomská, 3. ročník/2. časť, hra na husliach
      Benoni Lagye: Danse Espagnole
    17. Edita Petrášová, 1. ročník/2. časť, hra na klavíri
      Robert Schumann: Úbohá sirota
      Milan Novák: Výlet
    18. Ján Šípka, 4. ročník/1. časť, hra na akordeóne
      Ladislav Castiglione: Andantino
    19. Barbora Pálková, 1. ročník/2. časť, hra na husliach
      Oskar Rieding: Cigánsky pochod
    20. Júlia Ližbetinová, 4. ročník/2. časť, hra na klavíri
      Friedrich Kuhlau: Sonatina C dur
    21. Alex Dado, 2. ročník/2. časť, hra na saxofóne
      Antonín Dvořák: Humoreska
    22. Sláčikový orchester ZUŠ (starší žiaci)
      Čardáš G dur
    23. Detský vokálno-inštrumentálny súbor Ciaccona
      Sólo: Jakub Posádka (kontratenor), Dobromil Botló (bas)

  • Letný koncert 2022

    ZUŠ Krupina Vás pozýva na Letný koncert

    Program koncertu
    1. Detský spevácky zbor

    Wolfgang Amadeus Mozart: Ária Papagena z opery Čarovná flauta

    1. Kristián Uličný, 1. ročník, hra na husliach

    Johann Sebastian Bach: Menuet

    1. Ján Šípka, 3. ročník, hra na akordeóne

    Ján Ondruš: Etuda

    1. Eliška Monišová, 3. ročník, hra na klavíri

    Piotr Iľjič Čajkovskij: Starofrancúzska pieseň, Polka

    1. Lucia Longauerová, 2. ročník, hra na husliach

    Josef Koreš: Sólo pre Ferdánka

    1. Samuel Krčmárik, 2. ročník, hra na gitare

    Ed Sheeran: Photograph

    1. Natália Taragelová, 3. ročník, hra na zobcovej flaute

    Piotr Iľjič Čajkovskij: Snenie

    Johann Christoph Pepusch: Gavotte

    1. Terézia Balková, 1. ročník, hra na husliach

    Natália Baklanova: Concertino d mol

    1. Detský spevácky zbor

    César Franck: Panis Angelicus

    1. Michaela Šťastná, 4. ročník, hra na klavíri

    Viktor Kosenko: Baletná scénka

    1. Nela Matušovová, 3. ročník, hra na husliach

    Salvador Leonardi: Capriccio polka

    1. Ján Križan, 5. ročník, hra na akordeóne

    Dezider Harvan: Veš ti zajdu

    1. Jakub Posádka, 2. ročník, hra na gitare

    Napoleon Coste: Barcarolle

    1. Ester Sakurako Vician, 7. ročník, hra na husliach

    Ezra Jenkinson: Elfentanz

    1. Angelika Kyseľová, 1. ročník, hra na saxofóne

    George Gershwin: Our Love Is Here to Stay

    1. Viktória Kohútová, 3. ročník/II. stupeň, hra na klavíri

    Václav Říha: Waltz

    1. Barbora Melichová, 8. ročník, hra na husliach 

    John Williams: Schindlerov zoznam

    1. Vladimír Páleník, 4. ročník, hra na akordeóne

    Leopold Mozart: Menuet

    Ján Móry: Potôčik

    1. Melisa Bojtošová, 4. ročník/II. stupeň, hra na priečnej flaute

    Wolfgang Amadeus Mozart: Malá nočná hudba

    1. Barbora Melichová, 8. ročník, hra na husliach

    Séria maďarských piesní

  • Pozvánka na jarný koncert 2022

    Srdečne Vás pozývame na jarný koncert, ktorý pre Vás pripravili žiaci a pedagógovia
    Základnej umeleckej školy Krupina.

    https://youtu.be/sf8EaIpov-8
    Program jarného koncertu 2022 ZUŠ Krupina
    1. Eliška Monišová, 3. ročník, hra na klavíri
      Petr Eben: Keď mamička pohladká
    2. Viktor Vazan, 1. ročník, hra na akordeóne
      Pôjdeme my do hájička
    3. Kristián Uličný, 1. ročník, hra na husliach
      Jean Philippe Rameau: Rigaudon
    4. Karin Lenhardová, 4. ročník, hra na klavíri
      Cornelius Gurlitt: Sonatina C dur 1. časť
      Petr Skoumal: Pat a Mat
    5. Dorota Nagyová, 1. ročník, hra na zobcovej flaute
      James Paisible: Menuet arr. Walter Bergmann
    6. Daniel Ľupták, 2. ročník, hra na akordeóne
      Od steny Anička, Sedemdesiat sukieň mala
    7. Dorota Ráchel Sádecká, PŠ, hra na gitare
      Zlatá brána
    8. Soňa Vištiaková, 2. ročník, hra na husliach
      Johann Sebastian Bach: Menuet
    9. Nina Bariaková, 4. ročník, hra na klavíri
      Samuil Majkapar: Menuet
    10. Anežka Posádková, 1. ročník, hra na zobcovej flaute
      Michael Praetorius: Ballet zo zbierky tancov Terpsichore
    11. Jozef Pavlenda, 2. ročník, hra na akordeóne
      Lietala si lastovička, Medveďku
    12. Lucia Longauerová, 2. ročník, hra na husliach
      Johann Sebastian Bach: Menuet
    13. Michaela Šťastná, 4. ročník, hra na klavíri
      Ilja Hurník: Ráno
    14. Amália Capuliaková, 1. ročník, hra na gitare
      Tatiana Stachak: Kovboj, U hodinára
    15. Viliam Neurath, 3. ročník, hra na zobcovej flaute
      Walter Bergmann: Austrian ländler
      Česká polka arr. Walter Bergmann
    16. Júlia Ližbetinová, 6. ročník, hra na klavíri
      Frederik Chopin: Valčík a mol
    17. Ján Križan, 5. ročník, hra na akordeóne
      Georg Friedrich Händel: Menuet
    18. Barbora Melichová, 8. ročník, hra na husliach
      Vittorio Monti: Czardas
    19. Šimon Uhrík, 8. ročník, hra na klavíri
      Václav Kaprál: Mazurka
      Manfred Schmitz: Weekend Rag